Схід сонця над Бахмутом

Скільки українців підтримують боротьбу проти російських окупантів до самої перемоги – опитування

Facebook / Ярослав Пілунський

"Прихильність українців дещо приглушена порівняно з вереснем 2022 року"

Нове опитування показало, яка кількість українців підтримує боротьбу проти російських окупантів до самої перемоги. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Gallup.

Приблизно 60% українців, яких опитали у липні та серпні Gallup, сказали, що підтримують боротьбу України до перемоги. Ті, хто виступають за початок переговорного процесу про припинення війни якомога швидше – 31%.

"Прихильність українців дещо приглушена порівняно з вереснем 2022 року, коли 70% українців заявили, що хочуть, щоб їхня країна продовжувала битися", – йдеться у дослідженні.

За якомога швидше завершення військових дій виступають мешканці регіонів, які найближчі до лінії фронту. Так, мешканці півночі України (72%), включаючи Київ, і заходу (71%) найбільше підтримують продовження бойових дій.

Більшість мешканців центру (64%) теж виступає за війну до перемоги. Своєю чергою, у південних (45%) та східних (52%) регіонах продовження боротьби підтримує менша кількість людей. Частка тих, хто хоче, щоб війну припинили якомога швидше шляхом переговорів, найбільше на півдні (41%) та сході (39%).

Раніше "Дивогляд" розповідав, що опитування показало, чи хоче молодь залишитися в Україні та взяти участь у відбудові.

Дивіться також відео 5 каналу: ТРИВОГА! ПОТОП НА рОСІЇ | Бумеранг Бандери

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ