Ліонель Мессі

Залужний отримав подарунок від легенди футболу Мессі – фото

leomessi / Instagram

"Лео з повагою підписав"

Волонтер Юрій Сапронов передав головнокомандувачу ЗСУ Валерію Залужному подарунок від футболіста Ліонеля Мессі. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Facebook-сторінку волонтера.

Сапронов, який є волонтером, членом Національного олімпійського комітету України і колишнім заступником губернатора Харківської області зустрівся та поговорив із Залужним.

"З мудрим генералом. З Людським генералом. Виявляється, що план ЗСУ на 2024 рік висить на самому видному місці. Я нічого не просив, нічого не підписував. Слухав, слухав та слухав…", – розповів він.

За словами Сапронова, нещодавно він завдяки українському легіонеру "Інтер Маямі" Сергію Кривцову зустрівся з Мессі, який і підписав футболку.

"Так, передав Валерію Федоровичу ігрову футболку з підписом Мессі. Коли я був у Маямі, я звичайно був на матчах Інтера Маямі, і завдяки нашому Сергію Кривцову, звичайно, проник на тренування. Лео з повагою підписав", – додав Сапронов.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що київське "Динамо" офіційно отримало нового головного тренера.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ