Знаки питання

У Новій Зеландії обрали "Птаха століття": хто посів перше місце

YouTube / VideoEffect

Переможець отримав понад 290 тисяч голосів

"Путекетеке", також відому як австралійська чубата поганка ( або чомга), обрали "Птахом століття" Нової Зеландії після кампанії, яку очолив комік Джон Олівер. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на UPI.

У благодійній природоохоронній організації Forest and Bird оголосили переможця в середу. Конкурс "Птах року" проводять вже майже два десятиліття, але спеціальне опитування цього року зібрало рекордну кількість голосів.

Загалом було подано понад 350 тисяч бюлетенів із майже 200 країн, що призвело до збою системи перевірки голосування та затримки результату на два дні. Це сталося після втручання провідного американського коміка Джона Олівера в опитування.

Знаменитість висловив свою підтримку цьому виду птахів у рамках епізоду свого серіалу HBO Last Week Tonight 5 листопада.

"Жоден птах на Землі не заслуговує на звання "Птах століття" більше, ніж цей. Це дивні птахи, що блюють з різнокольоровими кефальями. Що тут може не подобатися?", – сказав він.

Комік також встановив рекламні щити у Новій Зеландії, Японії, Франції та Великобританії, назвавши птаха "Володарем крил" на честь трилогії фільмів "Володар кілець", які знімали у Новій Зеландії.

Птах отримав понад 290 тисяч голосів, значно випередивши своїх конкурентів. Ківі, національний птах Нової Зеландії, посів друге місце, набравши 12 904 голоси. Кеа, великий вид папуг, відомий своїм інтелектом, посів третє місце, набравши 12 060 голосів.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що відбувся конкурс краси серед кажанів.

Дивіться також відео 5 каналу: Підготовка до ЗИМИ! Яка ситуація з УКРИТТЯМИ в прифронтовому Запоріжжі?

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ