Птахи

"Щось справді чарівне": водоплавні птахи вразили шлюбним танцем у ПАР – фото й відео

Latest Sightings

Свідок залицянь розповів, як йому вдалося побачити це унікальне видовище

У Південній Африці (ПАР) фотограф Пітер Мартін зафільмував, як два норці великі (лат. Podiceps cristatus) влаштували шлюбний танець. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Latest Sightings.

28-річний любитель природи відвідав комплекс Malachite Bird Hide у національному парку Вайлдернесс уздовж озера Лангвлей. Там він зблизька побачив двох великих поганок (ще одна їхня назва), під час їхнього шлюбного танцю.

Так, птахи підняли крила, роздули гребні та почали синхронно рухати головами. Також вони передали один одному рослинний матеріал, а потім позбулися своїх "подарунків" і поплили до очерету.

"Сталося щось справді чарівне…Щоб стати свідком таких чудових моментів, проведіть багато часу в пташиних схованках. Не поспішайте. Спостерігайте за поведінкою птахів і дикою природою, насолоджуйтеся кожною миттю та проявляйте терпіння. Іноді несподіване може статися тоді, коли ви найменше цього очікуєте", – поділився Мартін.

Раніше "Дивогляд" розповідав про хижака, якого найбільше бояться тварини.

Дивіться також відео 5 каналу: Говоримо про Україну! Понад 500 українських видань представлені на книжковому ярмарку в Німеччині

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ