Геловін

Костюм на Гелловін: Google назвав найпопулярніші пошукові запити

Pixabay

Серед них є дуже кумедні варіанти

Аналіз щорічних пошукових запитів Google показав, що цього року найпопулярніший запит щодо костюму на Гелловін – це лялька Барбі. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на портал Frightgeist.

Індекс Frightgeist, який аналізує дані пошуку, демонструє, що серед найпопулярніших пошукових запитів костюмів на Гелловін є Барбі, принцеса, Людина-павук, відьма, фея, Венздей Аддамс, динозавр, заєць, ковбой, ніндзя та кролик.

Пари, які найчастіше шукають костюми, передусім "гуглять" Барбі та Кен, Маріо та Луїджі, Бонні та Клайд, Космо та Ванда та Ліло та Стіч. А ось найкращими сімейними костюмами стали сім'я Адамсів, історія іграшок, Маріо, Флінстоуни та корпорація монстрів.

Серед дитячих костюмів найпопулярнішими запитами стали Slinky dog, Pebbles і Bam Bam, Chucky, Barbie і Theodore Chipmunk, а для собак: Чакі, павук, корова, Скубі Ду та Стіч.

Раніше "Дивогляд" розповідав про найдивніші страхові випадки у 2023 році, пов'язані з домашніми тваринами.

Дивіться також відео 5 каналу: Говоримо про Україну! Понад 500 українських видань представлені на книжковому ярмарку в Німеччині

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ