Кіт і пес

Найдивніші страхові випадки у 2023 році, пов'язані з домашніми тваринами – кумедний перелік

Shutterstock

Учасники голосування мають визначити, хто серед 4-лапих цього року опиниться на першому місці

У страховій компанії Nationwide оголосили фіналістів премії Hambone Award 2023, яка присвячена незвичайним страховим випадкам, пов'язаним зі страхуванням домашніх тварин. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на UPI.

Премію назвали на честь собаки, яка з'їла цілий шматок святкової шинки та застрягла у холодильнику. Ця історія ілюструє унікальні ситуації, в які домашні улюбленці потрапляють щороку.

Цього року у фіналі опинилися:

  • нью-йоркський кіт Джайлз, якого закрили у розкладному дивані;
  • каліфорнійська собака Джозі, яка врізалася у металеві трибуни, ганяючись за м'ячем;
  • лабрадор Санні, який переніс свою клітку на 1,5 метра через кімнату, щоб з'їсти три шнури зарядного пристрою телефону.

У страховій компанії зазначили, що усі 12 фіналістів повністю одужали від травм. Тепер учасники голосування визначать, хто саме має посісти перше місце.

Тварину-переможця нагородять призом Hambone Award, а також подарунковою карткою та пожертвою від її імені благодійній організації для домашніх тварин, обраній їхнім власником. Фіналісти, які опиняться на 2-му та 3-му місцях, отримають приз та благодійний внесок.

Раніше "Дивогляд" розповідав про дивні речі, які забували пасажири таксі.

Дивіться також відео 5 каналу: ЩО ТАМ НА рОСІЇ? #Дайджест ГАНЬБИ мОСКОВИТІВ | Бумеранг Бандери

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ