Експеримент з картонними моделями

Не відрізнити: у США пуму переплутали з домашнім котом – фото й відео

Thomas Keller / Pennsylvania Game Commission

Фахівець використав цікавий метод, щоб встановити, про яку тварину йдеться

У Пенсильванії (США) місцеві повідомляли, що помітили на вулиці пуму, але виявилося, що це був великий домашній кіт. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на UPI.

Біолог Томас Келлер відвідав Лоуер-Макунгі-Тауншип (округ Ліхай), щоб вивчити повідомлення та фото про кугуара (пума, Puma concolor) на вулиці. За словами фахівця, місцевий житель зробив фото з вікна своєї квартири на 2-му поверсі.

Між ним і твариною було близько 80 метрів. Келлер скористався вимірювальними інструментами та картонними моделями, щоб відтворити фотографії.

Зокрема, він використав вирізи розміром з домашніх котів, пум і рисей, які іноді зустрічаються в цьому районі.

"На основі фотографій, зроблених із використанням вирізу в порівнянні з оригінальною фотографією, здається, що ця тварина була великою дикою домашньою кішкою", – зазначив Томас.

Він додав, що чоловік правильно вчинив, повідомивши про побачене. За його словами, подібні повідомлення фахівці отримують кожного року. Востаннє підтверджена пума у Пенсильванії була вбита в окрузі Беркс у 1870-х роках.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що кіт із будинку для літніх людей "передбачив" понад 100 смертей.

Дивіться також відео 5 каналу: Накинулася на дитину? В київському дитсадку скандал через виховательку

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ