Пуми

У Нікарагуа народилася вкрай рідкісна пума-альбінос – чим вона особлива (фото)

Zoológico Thomas Belt de Juigalpa / Facebook

Всю родину тримають у запечатаній клітці

У зоопарку міста Хуігальпа (Нікарагуа) пума народила рідкісне дитинча-альбіноса. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Reuters.

Це дитинча – перший альбінос, який народився у неволі в Центральній Америці. За словами ветеринара зоопарку Карлоса Моліна, малюк і його мама почуваються добре.

Новонароджений має високу чутливість до сонячного світла через своє біле хутро. Фахівці приділяють дитинчаті багато уваги, щоб він вижив.

Окрім альбіноса, пума народила двох бежевих плямистих братів і сестер. Всю родину тримають у запечатаній клітці, щоб мама-пума не зазнавала стресу та не переплутала людський запах із запахами новонароджених. Це потрібно для уникнення нападу пуми на свою малечу. Тим часом самець перебуває в окремому вольєрі, бо він може вбити своїх дитинчат.

Гостям зоопарку заборонили доступ до пуми-альбіноса, яку хочуть забезпечити найкращими умовами для виживання. Працівники закладу планують виставити малечу на огляд відвідувачам після досягнення ними 3-місячного віку.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що дайвер врятував акулу, яка через гачок заплуталася в рифі.

Дивіться також відео 5 каналу: У ЛЬВОВІ кількість безпритульних тварин ЗРОСЛА ВТРИЧІ. Чому та як вирішити цю проблему?

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ