Дім

У США тисячі людей спостерігають за стільцем у будинку – фото й відео

Фото з соцмереж

До нього прибувають навіть туристи

Мешканці Нью-Джерсі (США) сформували свого роду товариство навколо теми стільця, який звисає з покинутого будинку. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на UPI.

На спільноту в Facebook під назвою Chair Watch підписалося близько 10 тисяч користувачів. Там кожного дня виходять оновлення щодо навіть мінімальних рухів сидіння. Користувачі вражені, як настільки ненадійно розташований об'єкт не падає.

Щоб побачити цей стілець, приїжджають навіть туристи.

"Одного разу він впаде, але до того часу ми всі повинні проїхати повз і подивитися на стілець у всій його красі. Чому він досі там? Як довго він може протриматись? Чи знесеться він перш ніж весь будинок звалиться? Він прибитий до підлоги? Речі, які ми всі хочемо знати та не хочемо знати одночасно, бо це зіпсує веселощі. Стеж за стільцем разом з нами", – йдеться у повідомленні спільноти.

Раніше "Дивогляд" розповідав, як жінка покинула роботу та живе з сином у наметі.

Дивіться також відео 5 каналу: НЕМАЄ СТРАХУ. МАДОННА загорнулася в прапор України на стадіоні в Лондоні. Хто ще #standwithukraine

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ