Сумо

У Японії літаки не змогли злетіти, бо у салоні були борці сумо

Mike Swigunski / Unsplash

Їхня вага на 50 кг перевищує показники середньої людини

У Японії літаки не змогли злетіти через велике навантаження, бо серед пасажирів були сумоїсти. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Guardian.

Борці сумо повинні були вилетіти на літаках Boeing 737-800 з двох аеропортів, Ханеда (Токіо) та Ітамі (Осака), у напрямку острова Амамі Осіма, де проходив спортивний фестиваль.

Проблеми почалися, коли персонал авіакомпанії помітив, що у списку пасажирів є спортсмени, які в середньому важать 120 кг і, відповідно, на 50 кг більше, ніж людина середньої ваги. Через це було неможливим перевезення достатньої кількості палива.

Через ризик перевищення допустимої ваги у Japan Airlines вирішили надати додатковий літак для 27 спортсменів, які полетіли з Ітамі до Ханеди, щоб скористатися спеціальним рейсом.

"Для нас вкрай незвичайно виконувати спеціальні рейси через обмеження за вагою цього літака", – розповів представник JAL.

Раніше "Дивогляд" повідомляв, що не варто їсти та пити перед польотом у літаку.

Дивіться також відео 5 каналу: НЕМАЄ СТРАХУ. МАДОННА загорнулася в прапор України на стадіоні в Лондоні. Хто ще #standwithukraine

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ