Літак

"Це був хаос": на борту літака чоловік відкрив двері на висоті 213 м

Shutterstock

"Здавалося, непритомніють один за одним"

Пасажир борту Asiana Airlines відкрив двері літака, коли судно перебувало на висоті 213 м над землею, передає "Дивогляд" із посиланням на CNN.

Інцидент відбувся на борту літака Airbus A321-200 південнокорейської компанії Asiana Airlines, який виконував рейс OZ8124 із острова Чеджу до міста Тегу. Пасажир несподівано вирішив відчинити двері, коли судно заходило на посадку. У цей момент літак був на висоті 213 м над землею.

На борту Airbus A321-200 перебували 194 пасажири, які перелякалися, коли чоловіку закортіло відкрити двері літака. Дехто почав скаржитися на проблеми з диханням і після приземлення були доставлені до лікарні. Очевидці розповіли, що після відкриття дверей чоловік намагався вистрибнути з літака.

"Це був хаос, коли люди, близькі до дверей, здавалося, непритомніють один за одним, а стюардеси закликали лікарів на борту через мовлення. Я думав, що літак вибухає. Я думав, що помру отак"", – сказав 44-річний пасажир Йонхапу.

Також на борту перебували діти, які прямували на спортивний захід. 

"Діти тремтіли, плакали та боялися", – додав Йонхапу.

Водночас із цим експерт з авіації Джеффрі Томас з компанії Airline Ratings вважає цей інцидент "дуже дивним":

"Технічно неможливо відчинити ці двері під час польоту, тому що швидкість вітра під час посадки такого літака становить близько 270 кілометрів за годину", – сказав фахівець.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що дівчина одягнула на себе 6 кг одягу перед посадкою в літак, а після цього була змушена оплатити штраф.

Дивіться також відео 5 каналу: ЯДЕРНІ РАКЕТИ поки що не в бІЛОРУСІ, і ми можемо це зупинити – Франак Вячорка

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ