Дівчина одягнула на себе 6 кг одягу перед посадкою до літака

Дівчина одягнула на себе 6 кг одягу перед посадкою в літак – її оштрафували

independent.co.uk

У купі одягу дівчина була "схожа на ведмедя"

В Австралії 19-річна дівчина на ім'я Адріана Окампо одягнула на себе 6 шарів різного одягу і після цього пішла на посадку в літак, але вимушена була сплатити штраф. Навіщо вона це зробила, розповідає "Дивогляд" із посиланням на The Independent

Дівчина летіла з Мельбурна до Аделаїди (Австралія) на борту лоукост-авіакомпанії Jetstar. Маючи зі собою багато речей, Адріана не захотіла переплачувати за багаж і вирішила надягнути на себе кілька шарів одягу, вага якого перевищує 6 кг.

За словами Адріани, у купі одягу вона була "схожа на ведмедя". Дівчина зізналася, що у такому вигляді їй було трохи соромно, коли решта пасажирів літака витріщалися на неї і нарікали, що вона затримує рейс.

"Я невисока і худорлява, але мала вигляд із точністю до навпаки. На мені було близько шести шарів одежі та ще всілякі речі в моїх кишенях. За пояс своїх мішкуватих штанів я запхала свій iPad", – сказала Адріана Окампо.

Однак, спроба дівчини заощадити провалилася і під час проходження контролю її змусили заплатити 62 австралійські долари (€38), оскільки її багаж перевищив ліміт ваги. 

Представники авіакомпанія визнали цю ситуацію кумедною, але "є правила, яких кожен повинен дотримуватися".

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що пасажира висадили з літака через його прохання.

Дивіться також відео 5 каналу: Стартував саміт G7 у японській Хіросімі! Головна тема заходу російсько–українська війна

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ