Літак

Під час польоту літака пасажир розбив вікно – що було далі (відео)

Shutterstock

Одного з пасажирів звинуватили у торгівлі наркотиками

У літаку під час польоту сталася бійка, внаслідок чого екіпаж вимушено здійснив дві аварійні посадки. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на NY Post.

Це сталося 20 квітня на рейсі з Кернса до Дарвіна в Австралії. Один із чоловіків на борту схопив скляну пляшку і спробував вдарити попутника.

На відео помітно, що галасливі пасажири хуліганять біля проходу. Інші оточуючі спостерігали за розвитком подій. У підсумку літак повернули до Кернса.

Журналісти пишуть, що з літака зняли жінку, яку звинуватили у нападі, хуліганстві в літаку та недотриманні інструкцій з техніки безпеки. Згодом літак вилетів удруге, але між групою пасажирів знову почався конфлікт, під час якого один із них розбив внутрішнє скло вікна.

Літак приземлили в Альянгулі на острові Грут-Ейландт у затоці Карпентарія, де місцева поліція затримала трьох пасажирів. 23-річного чоловіка звинуватили в умисному створенні загрози безпеці інших осіб, нападі за обтяжливих обставин, пошкодженні майна, хуліганстві у громадському транспорті та порушенні наказу про домашнє насильство.

23-річна жінка звинувачується у псуванні майна, хуліганстві у громадському місці та навмисному створенні загрози безпеці інших пасажирів, а ще один 22-річний пасажир – у торгівлі наркотиками, зберіганні наркотиків, перешкоді співробітнику поліції, хуліганстві та зберіганні спиртних напоїв у забороненій зоні.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що жінка у літаку отримала пропозицію від мільйонера у розмірі $100 тисяч, але відмовилася.

Дивіться також відео 5 каналу: ГРОМАДЯНСТВО УКРАЇНИ – НОВІ ПРАВИЛА! / Юристка Оксана Заболотна докладно

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ