Яка поведінка пасажирів у літаку є найогиднішою – відповідь стюардеси

Стюардеса Наталі Магі назвала найогидніші вчинки пасажирів у літаку, які вона помічала під час своєї роботи

42-річна мешканка Колорадо (США) вже кілька років працює у сфері авіаперельотів. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на NTK.

Хто дратував та шокував найбільше?

За її словами, це люди, які ходили до туалету босоніж, не зачиняли у вбиральні двері, залишали після себе безлад, стригли нігті на ногах і міняли дітям підгузки на таці для їжі.

"А ще коли чути, як зливається вода в туалеті, а в раковині – ні. Значить, вони не мили руки. І люди, які займають надто багато місця нагорі та хочуть покласти туди кожну куртку та дрібні предмети", – розповіла вона.

Втім, на цьому проблеми не завершуються. Стюардеса поскаржилася на спроби мандрівників палити електронні сигарети, пронести на борт свій алкоголь чи явне вимагання від працівників авіакомпанії випивки.

П'яними туристами все не обмежується, бо стюардеса поскаржилася на батьків, які дозволяють робити своїм дітям все, а також людей, які не одягають навушники під час прослуховування музики чи перегляду відео.

Наталі Магі
Наталі Магі
Фото: instagram.com/yogimagee

"А також люди, які носять рюкзаки та б'ють ними інших пасажирів, які йдуть проходом. Не викидати сміття, коли ми приходимо, і залишати його на підлозі. Мене також дратує, коли люди розмовляють по телефону після того, як ми закриваємо головні двері каюти, і не вимикають свої телефони і не припиняють розмову після того, як їх неодноразово просили про це", – додала вона.

Втім, Магі все одно любить свою роботу та не вважає всіх пасажирів поганими. Вона зазначила, що просте "Дякую" може покращити настрій стюардес, коли пасажири покидають літак або коли їм подають напої/їжу.

"Ми це дуже цінуємо", – сказала Наталі.

Окрім цього, дівчині подобаються мандрівники, які допомагають іншим з багажем, особливо мамам і людям похилого віку, бо екіпаж не завжди може допомогти всім під час посадки. Наостанок Магі додала, що стюардеси вважають, що літак – це їхній дім, а тому вони хочуть, щоб пасажири були акуратними та шанобливими.

Раніше "Дивогляд" розповідав, які попутники у літаку найбільше дратують пасажирів.

Дивіться також відео 5 каналу: БУМЕРАНГ БАНДЕРИ || #Дайджест російської ганьби 00:00 Тривога! Потоп на росії!

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше