Пасажирський літак

Які попутники у літаку найбільше дратують – опитування

Mohammad Arrahmanur / Unsplash

Також названо покоління, яке найчастіше вважало себе винним у небажаній поведінці

Компанія Skyscanner провела опитування, які дії пасажирів літаків найбільше дратують їхніх попутників. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Sun.

За результатами опитування 12% пасажирів визнали, що коли-таки дратували інших своїми діями в літаку. Так, 25% знімали взуття та шкарпетки в літаку, а 17% вставали одразу після приземлення, щоб якомога швидше вийти.

Цікаво, що представники покоління Z (1997–2010) найчастіше вважали себе винними у небажаній поведінці в літаку (22%). Далі йдуть міленіали (1981–1996 роки) – 18%, а також бумери (1946–1964) – 7%.

"Багато людей у ​​літаку – ті, хто вирушають у відпустку. Їм можна пробачити за те, що вони розслабилися та занадто рано перейшли у режим "відпустка". Але важливо зважати на своїх попутників, коли ви робите щось, що може сприйматися як таке, що дратує. Якщо вас це дратує, мабуть, це ознака того, що вам також слід уникати цього", – розповів речник компанії.

За словами опитаних, найбільше їх дратували ті, хто вживав багато алкогольних напоїв у літаку, а також батьки, які дозволяли дітям бігати по салону. Загалом було названо 5 дій, які дратують пасажирів під час авіаперельотів найбільше:

  • вживання надмірної кількості алкоголю під час польоту (назвали 48% опитаних);
  • батьки, які дозволяли своїм дітям бігати в літаку (48%);
  • пасажири, які оминали черги (43%);
  • людина, яка відкидає сидіння під час подачі їжі та напоїв (43%);
  • попутники, які відкидають сидіння назад у будь-який момент польоту (40%).

Раніше "Дивогляд" розповідав, що стюардеса назвала те, що не варто їсти та пити перед польотом на літаку.

Дивіться також відео 5 каналу: ВСІ ЗУПИНИЛИСЯ НА ХВИЛИНУ! У День захисників та захисниць вшанували полеглих воїнів

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ