Спортсменка

"Це був просто інстинкт": спортсменка пожертвувала особистим рекордом на марафоні заради зворушливої цілі – фото

фото Іnsider

"Щось клацнуло, і я подумала: "Це важливіше"

У США учасниця Чиказького марафону пожертвувала своїм рекордом заради того, щоб врятувати кошеня. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на CBS Chicago.

26-річна Сара Бохан з Бостона не вперше взяла участь у марафоні. Раніше вона встановила особистий рекорд – 3 години, 12 хвилин, 59 секунд.

Цього разу вона хотіла перевершити своє попереднє досягнення, але під час наближення до особистого рекорду помітила кошеня, яке зіщулилося. До фінішу залишалося приблизно 8 км, але жінка помітила, що ніхто не планує допомогти тварині.

Тому спортсменка зійшла з дистанції, підібрала кошеня та почала шукати, хто прихистить тварину серед небайдужих перехожих. Згодом її наздогнала інша марафонка Джія Нігро і вони разом взялися шукати нового власника для тваринки. Приблизно за 1,5 км учасниці марафону зустріли людину, яка була готова прихистити 4-лапу.

"Шерсть була матовою, і щось клацнуло, і я подумала: "Це важливіше". І я пам'ятаю, як у глибині душі я подумала: "Твій PR (особистий рекорд) піде в нікуди. Ти його не зробиш". Це був просто інстинкт. Це був людський інстинкт", – поділилася Сара.

Пара продовжила забіг удвох, а потім до них приєднався третій спортсмен із Німеччини, який через травму не міг нормально бігти. Вони надали йому першу медичну допомогу та продовжили забіг. У підсумку Бохан завершила забіг із часом 3 години 31 хвилина і 13 секунд, що її задовольнило.

Спортсменка
Спортсменка
Фото: фото Іnsider

Раніше "Дивогляд" розповідав, як кішка повернулася до родини через 12 років після зникнення.

Дивіться також відео 5 каналу: БУМЕРАНГ БАНДЕРИ || #Дайджест російської ганьби 00:00 Тривога! Потоп на росії!

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ