Прапор Німеччини

Як за часів Гітлера: у Берліні на будинках євреїв невідомі малюють зірку Давида – фото

Shutterstock

"Я була шокована"

У Берліні (Німеччина) невідомі намалювали на будинках, де мешкають євреї, зірку Давида – знак, яким користувалися нацисти за часів Адольфа Гітлера. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Bild.

На тлі нападу бойовиків ХАМАС на Ізраїль поліцейські зареєстрували вже чотири схожі випадки. Зокрема, зірку Давида на стіні будинку помітили жителі на Топштрассе, на дверях будинку на Боссештрассе (Фрідріхсхайн), на мобільному туалеті і на вході в житловий будинок в районі Пренцлауер-Берг.

Журналісти взяли інтерв'ю у жінки з єврейським корінням, яка мешкає у будинку, на стіні якого з'явилася зірка Давида.

"Я була шокована", – розповіла вона.

За словами мешканки столиці, їй страшно покидати дім, бо вона не може об'єктивно оцінити рівень загрози. Чиновники порадили їй самій стерти зірку Давида.

Зазначимо, що Жовта зірка або Лата (також "жовтий знак" або "ганебний знак") – це особливий відмітний знак, який нацисти змушували носити євреїв на підконтрольній владі Німеччини території в період Голокосту. Лати потрібні були, щоб відрізняти євреїв у громадських місцях.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що в Ізраїлі жінка вижила, 20 годин відволікаючи терористів ХАМАС їжею та розмовами.

Дивіться також відео 5 каналу: БУМЕРАНГ БАНДЕРИ || #Дайджест російської ганьби 00:00 Тривога! Потоп на росії!

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ