Лапи кошеня

Кіт із будинку для літніх людей "передбачив" понад 100 смертей – фото

Unsplash

Після перших 25 випадків тварина привернула особливу увагу

У США мешкає кіт, який став відомим після того, як нібито передбачив смерть мешканців будинку для літніх людей. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Star.

У 2005 році 4-лапого на прізвисько Оскар забрали до закладу в Род-Айленді, щоб він робив перебування мешканців у цьому місці комфортнішим. Згодом працівники почали помічати, що тварина більшість часу полюбляє залишатися сама.

Коли ж вона згорталася калачиком поряд із пацієнтом, то ця людина помирала за кілька годин. Спершу цьому майже не надавали значення, але після щонайменше 25 подібних випадків поведінка кота дійсно почала дивувати.

За словами працівників закладу, Оскар приходив до літньої людини приблизно за 2 години до її смерті. Згодом вони почали користуватися цими "передбаченнями", щоб попереджати та телефонувати родичам пацієнтів, щоб ті могли попрощатися, якщо "прогноз" 4-лапого був вірним.

Доктор Девід Доса у статті для Медичного журналу Нової Англії перевірив гіпотезу, що тварина із сімейства котячих здатна передбачити, хто з невиліковно хворих пацієнтів помре наступним. Він припускав, що Оскар відчуває біохімічні зміни у людей.

На думку інших фахівців, кіт вловлював відсутність руху мешканців або ранні стадії запаху під час смерті.

"Спочатку Оскар був дуже наляканим котом. Йому дуже не хотілося виходити. Часто його можна було знайти в коморі або десь під ліжком, і лише коли хтось був на межі смерті, Оскар ніби виходив уперед і в центр", – розповів доктор Доса.

Ще у 2015 рік фахівець повідомив, що Оскару вдалося передбачити понад 100 смертей.

Раніше "Дивогляд" писав, що прабабуся померла після того, як лікарі виконали її останнє бажання.

Дивіться також відео 5 каналу: НЕМАЄ СТРАХУ. МАДОННА загорнулася в прапор України на стадіоні в Лондоні. Хто ще #standwithukraine

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ