Кальмар і акула

"Я втратив дар мови": чоловік знайшов всередині кальмара шокуючий "сюрприз" – фото

mirror.co.uk

Він не вперше купує молюска для приготування

У Великій Британії чоловік придбав кальмара і хотів приготувати його на обід, але несподівано знайшов всередині нього іншу істоту. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Mirror.

28-річний Адам Тодд придбав молюска на ринку. Його набряклий вигляд вказував на те, що з делікатесом щось не так.

Чоловік розумів, що всередині кальмара щось знаходиться, бо він був приблизно вдвічі більший, ніж інші його родичі. Переважно серед "сюрпризів" на нього чекали креветки чи інші крихітні створіння.

Однак, розрізавши кальмара, британець знайшов всередині нього акулу.

Кальмар і акула
Кальмар і акула
Фото: mirror.co.uk

"Я втратив дар мови та не знав, що й думати. Я не ходив на рибалку так часто, тож уперше побачив акулу у своїй раковині. Я знав, що це якась акула, але не зовсім зрозумів, що то дитинча. Морський собака або шестижаберна акула. Це безперечно був шок, і я не знав, що з цим робити. Я звик до риби або креветок всередині одного з них, але не до дитинча акули", – додав він.

Раніше "Дивогляд" повідомляв, що вчені відкрили новий вид стародавніх акул у Мамонтовій печері.

Дивіться також відео 5 каналу: НЕМАЄ СТРАХУ. МАДОННА загорнулася в прапор України на стадіоні в Лондоні. Хто ще #standwithukraine

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ