Кальмар

У Новій Зеландії на пляжі помітили гігантського кальмара – вражаючі фото

nztroutadventures / Instagram

"Для більшості така можливість випадає раз у житті"

На новозеландський пляж "Золота затока" вимило 4-метрового гігантського кальмара, який шокував відпочивальників. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Instagram туристичного гіда Антона Дональдсона.

"Для більшості така можливість випадає раз у житті, якщо випадає взагалі. Таке зустрінеш не на кожному пляжі, адже органічний матеріал недовго зберігається на пляжі", – розповів гід.

Дональдсон розповів, що довжина морського створіння склала 4 метри. У молюска не було одного щупальця, який могли відгризти інші морські створіння. Ця подія – величезна рідкість, бо ці істоти плавають на глибині 300-1000 метрів і вкрай рідко з'являються перед людьми.

Зазначимо, що гігантський кальмар може вирости до 8 метрів, що робить його другим найбільшим молюском на планеті. За цим показником його випереджає тільки антарктичний гігантський кальмар, котрий може досягати 13-метрової довжини.

Раніше "Дивогляд" розповідав, як у Новій Зеландії школяр знайшов величезного хробака.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ