Вбивство чоловіка

Авторка книжки "Як убити чоловіка" вбила свого коханого – який у неї мотив (фото)

Фото The Daily Star

Жінку вже покарали

У США засудили до довічного ув'язнення авторку книги "Як вбити свого чоловіка", бо вона вбила власного чоловіка. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Star.

Йдеться про Ненсі Кремптон Брофі, яка є авторкою романів. Однак виявилося, що вона не тільки написала про вбивство чоловіка, але й реалізувала це на практиці – у червні 2018 року шеф-кухаря Деніела Брофі виявили мертвим на кухні Орегонського кулінарного інституту (штат Орегон).

Правоохоронці встановили, що у письменниці був пістолет тієї самої марки та моделі, з якого стріляли в її чоловіка. Спершу вона казала, що в момент смерті Деніела вона була вдома, однак її зафіксували камери відеоспостереження, коли вона їхала на місце злочину і назад.

Чому ж Ненсі це зробила? Слідство з'ясувало, що вона хотіла перевести в готівку поліс страхування життя на $1,4 на тлі фінансових труднощів. За словами самої Брофі, їй не було сенсу вбивати Деніела, бо труднощі з грошима вони вирішили завдяки тому, що перевели в готівку частину його заощаджень на пенсію.

Цікаво, що твір "Як вбити свого чоловіка" перелічує багато способів скоєння злочину, які було б неможливо відстежити. Окружний суддя Крістофер Рамрас вирішив виключити цю книгу із процесу.

"Як письменниця романтичного саспенсу, я проводжу багато часу, розмірковуючи про вбивства і, відповідно, про поліцейські процедури. Зрештою, якщо вбивство має звільнити мене, я точно не хочу провести час у в'язниці", – писала Ненсі у 2011 році, коли й було опубліковано вищезгаданий твір.

Раніше "Дивогляд" повідомляв, як чоловік зізнався у вбивстві дружини, але знайденому тілу виявилося 1,6 тис років.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ