Медогляд

Чоловік з'їв популярну страву та "заробив" 700 стьожкових червів у тілі – фото

Фото mirror.co.uk

Близько місяця він страждав від небезпечних симптомів

У Китаї чоловік звернувся до лікарів зі скаргами на головний біль і судоми, які виникли після вживання однієї страви. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Mirror.

43-річний Чжу Чжун-фа з Ханчжоу звернувся до медиків по допомогу лише через місяць після того, як у нього з'явилися симптоми. Вони провели медогляд і поставили діагноз теніоз, а також виявили понад 700 стьожкових червів у мозку та легенях чоловіка.

Відомо, що коли яйця стьожкового черва опиняються у центральній нервовій системі людини, то можуть стати причиною неврологічних симптомів, зокрема епілептичних нападів. Ними можна заразитися, якщо вжити сирі яйця, недоготовану чи заражену свинину.

Медогляд
Медогляд
Фото: Фото mirror.co.uk

Пацієнт згадав, що приблизно місяць тому вживав тушковане м'ясо і, можливо, не приготував його ретельно. Інфекція вже завдала шкоди чоловікові, але, на щастя, теніоз можна лікувати за допомогою проносних і лікарських засобів.

"У нашому повсякденному житті ми схильні вживати багато м'ясних страв, таких як смажена баранина та смажена свинина. Якщо вони недоварені, яйця стьожкових червів залишаться живими при ковтанні. А якщо ви з'їли сире м'ясо, є ймовірність, що стьожкові черви можуть подорожувати організмом і спричиняти різні захворювання", – розповів доктор Ван Цзянь-жун із відділення інфекційних захворювань лікарні.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у США чоловік помер після того, як з'їв популярний делікатес.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ