Слоненя

Дикі слони розтоптали авто, яке збило слоненя – фото

Shutterstock

Дитинча впало на землю внаслідок удару

У Малайзії на головному шосе дикі слони розтоптали транспортний засіб, який збив дитинча з їхньої групи. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на CNN.

За кермом автомобіля Perodua Axia перебував 48-річний водій, а у салоні також були його дружина та 23-річний син. На головній автомагістралі вони врізалися у слоненя, яке йшло дорогою зі стадом і внаслідок удару впало на землю.

"Побачивши це, інші п'ять слонів кинулися до машини та почали її топтати", – розповів Зулкіфлі Махмуд, головний суперінтендант поліції району Герік.

Коли дитинча підвелося – стадо покинуло місце пригоди. У поліції не уточнили, чи знаходилися люди в автомобілі під час інциденту, але, судячи із заяви, внаслідок дій тварин ніхто не помер і не отримав пошкодження.

Зоозахисники стверджують, що через швидкий розвиток автомагістралей у Малайзії дикі слони втратили більшу частину лісового покриву. Внаслідок цього тварини виходять на дороги, шукаючи їжу.

Автомобіль
Автомобіль
Фото: Royal Malaysia Police

Раніше "Дивогляд" розповідав, що в Італії з цирку втік слон і вирушив у подорож містечком.

Дивіться також відео 5 каналу: ПОЛЬСЬКІ ВОЛОНТЕРИ допомагають БЕЗПЕРЕСТАНКУ! Як саме та чому це роблять?

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ