Лапка собаки

Веселощі за $350 тисяч: собаки влаштували хаос в автосалоні – відео

Peter Laing / Unsplash

"Ніколи не подумав би, що собака має таку силу"

У США двоє собак влаштували погром в автосалоні та завдали збитки у розмірі $350 тисяч. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на ABC13.

Це сталося у дилерському центрі G Motors в Техасі. 4-лапі три ночі, а саме від 6 до 18 листопада, тероризували салон. Зокрема, вони зіпсували п'ять авто.

"Ніколи не подумав би, що собака має таку силу, щоб ось так розбити машину", – заявив менеджер з продажу Габі Фахурі.

Собаки бігали дахами транспортних засобів і разом відривали їхні частини зубами. Працівники центру вважають, що спершу тварини полювали за кішкою, але потім переключились на машини.

У дилерському центрі вирішили подати заяву до поліцейського управління Г'юстона. Однак їм відповіли, що правоохоронці нічого не можуть вдіяти, бо йдеться лише про цивільну справу, якщо тільки тварини не напали на людину.

Поліція рекомендує постраждалим найняти приватного детектива, щоб той знайшов власника собак, якщо він у них є. Це дозволить їм звернутися до суду щодо відшкодування збитків.

Так чи інакше, вже у грудні автосалон переїжджає на нове місце. Ці інциденти з 4-лапими серйозно налякали працівників центру.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що жінка під час пробіжки несподівано зустріла трьох ведмедів.

Дивіться також відео 5 каналу: ЗАМЕЛО! Як долають негоду в столиці та на під'їздах? Віталій Залевський НАЖИВО

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ