Крокодил

У Китаї блогерка потрапила у скандал, бо вбила та приготувала величезного алігатора – фото 18+

Shutterstock

"Чи стали б ви відмовлятися від сумки Hermes зі шкіри алігатора? Нам слід бути раціональнішими"

Китайська кулінарна блогерка оскандалилася після публікації з вбивством, обробкою і приготуванням 90-кілограмового алігатора. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Oddity Central.

На Чу Ньянг Сяо Хе підписано у соцмережах 3,5 млн підписників. В одному з останніх відеороликів вона показала, як вбити та приготувати алігатора, не виходячи з власного будинку. На відео вона спершу мила 90-кілограмову рептилію, морда якої зв'язана, використовуючи для цього велику щітку в душі.

Потім вона вбила тварину, зняла з неї шкуру та обваляла її м'ясо. Далі вона показала різні способи приготування м'яса.

Це розлютило багатьох користувачів соцмережі, які почали вимагати її блокування у Douyin (китайській версії TikTok) через жорстоке поводження з тваринами. Блогерка намагалася виправдатися та сказала, що алігатор був штучно виведеним для виготовлення шкіряних виробів, тому його однаково планували вбити.

"Ці штучно виведені алігатори вирощуються спеціально для компаній із виробництва шкіри та сумок. Це їхня місія. Чи стали б ви відмовлятися від сумки Hermes зі шкіри алігатора? Нам слід бути раціональнішими", – поділилася Сяо Хе.

Зазначимо, що згідно із законом Китаю про охорону дикої природи, приготування м'яса алігатора є незаконним, якщо не був отриманий відповідний дозвіл від влади. Китайських алігаторів суворо захищає законодавство, бо вони перебувають під загрозою зникнення.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у Китаї почалося полювання на 70 крокодилів, які через повінь втекли з ферми.

Дивіться також відео 5 каналу: "У них просто ГОРЯТЬ д#nи": ЗОЛКІН про рoсіян та колаборантів у тюрмі | Час: Online

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ