Око крокодила

Чоловік відбився від нападу крокодила, вкусивши рептилію у відповідь

David Clode / Unsplash

"Він струснув мене, як ляльку, і потягнув у воду"

В Австралії чоловік пережив напад крокодила, вкусивши його у відповідь, передає "Дивогляд" із посиланням на ABC News.

Фермер Колін Деверо зупинився біля річки, коли помітив рибу, що пливла. Зробивши два кроки у воду, він відчув, як крокодил вчепився зубами у праву ногу чоловіка.

"Це був сильний захват, він струснув мене, як ляльку, і полетів назад у воду, втягуючи мене", – переказав 60-річний фермер.

Колін Деверо намагався бити крокодила по ребрах іншою ногою, але це не допомагало. Тоді він вирішив укусити рептилію у відповідь.

"Я був в такому незручному положенні… Але випадково мої зуби зачепилися за його повіку. Вона була досить товстою , але я смикнув і він відпустив ногу. Я відстрибнув і великими кроками помчав туди, де стояла моя машина. Він переслідував мене трохи, можливо, чотири метри, але потім зупинився", – розповів постраждалий.

Щоб зупинити кровотечу, Деверо перев'язав ногу рушником і мотузкою. Після цього його брат відвіз фермера до лікарні, де він перебуває ще й досі.

"Найбільша проблема полягала в тому, щоб видалити всі шкідливі бактерії з рани. Моя ступня і нога були розкриті і, я думаю, понад 10 днів поспіль їм доводилося їх промивати", – сказав Колін Деверо.

Чоловікові зробили пересадку шкіри і він почав відчувати пальці ніг. Якщо стан фермера залишатиметься стабільним, за декілька днів його випишуть з лікарні.

"Я думаю, все це сталося приблизно за вісім секунд. Якби крокодил вкусив мене десь в іншому місці, все було б інакше. Це означає, що мені потрібно змінити сферу діяльності. Я надто довго гуляв цією болотистою місцевістю, чинячи паркани і живучи життям, але це розплющило мені очі", – підсумував Деверо.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що у Великій Британії на людей напала заборонена собака.

Дивіться також відео 5 каналу: Фаріон ОСКАНДАЛИЛАСЯ! Серед українців не вщухає хвиля обговорення!

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ