Американський буллі XL

У Великій Британії на людей напала заборонена собака

Фото з відкритих джерел

Є кілька типів цих собак: кишенькова, стандартна, класична та XL

У Великій Британії двоє людей серйозно постраждали через напад собаки нещодавно створеної породи американський буллі. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Sky News.

Поліцейських викликали у район Hickling Court (Менсфілд) пізно ввечері у  п'ятницю, 3 листопада. Їм повідомили, що на волі розгулювала велика собака та нападала на людей.

На щастя, постраждалі отримали травми, які не загрожують їхньому життю.

Собака була вилучена поблизу місця нападу та доставлена до розплідника. 38-річного чоловіка та 24-річну жінку затримали та підозрюють у тому, що вони не контролювали свого домашнього улюбленця.

Слід зазначити, що порода американський буллі сформувалася у США у період із 1980 по 1990 рік. Є кілька типів цих собак: кишенькова, стандартна, класична та XL.

Британський уряд минулого місяця оголосив, що собак породи буллі X заборонять з кінця 2023 року. Це рішення прийняли після того, як трапилося кілька смертельних нападів цих тварин на людей.

З 31 грудня у Великій Британії не можна буде розводити, рекламувати та продавати цю породу собак. З 1 лютого 2024 року володіння таким 4-лапим буде незаконним, якщо власник не подав заявку на реєстрацію тварини та не дотримується суворих правил утримання.

Раніше "Дивогляд" розповідав, як сліпа собака завдяки дрону возз'єдналася зі своїм господарем.

Дивіться також відео 5 каналу: ОСОБЛИВА МІСІЯ! "ІГРИ ГЕРОЇВ": про що учасники хочуть поспілкуватися з представниками НАТО?

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ