Боббі

Помер найстаріший собака у світі – у чому були секрети його довголіття

drkarenbecker / Instagram

"Ти навчив світ усього, чого не збирався вчити"

У Португалії помер пес на прізвисько Боббі, якого Книга рекордів Гіннеса визнала найстарішою собакою у світі. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Mail.

31-річна тварина пішла з життя через 5 місяців після святкування останнього дня народження. Ще 11 травня господар 4-лапого Леонель Коста провів вечірку на честь свята, а також на неї приїхало особисто багато людей з усього світу, щоб привітати Боббі.

Боббі помер на фермі, де жив протягом всього життя. Його величезний вік підтвердили ветеринар і база даних домашніх тварин, уповноваженої урядом Португалії.

"Незважаючи на те, що він пережив усіх собак в історії, його 11 478 днів на землі ніколи не буде достатньо для тих, хто його любив. Коли ми запитали Леонеля про його рецепт надзвичайно довгого життя Бобі, він швидко відповів: "Хороше харчування, постійний контакт з природою, свобода знайомства з навколишнім середовищем, постійний ветеринарний догляд і любов. Бобі знає, що його дуже люблять". Боже, Бобі…ти навчив світ усього, чого не збирався вчити", – розповіла ветеринар Карен Бейкер.

Раніше "Дивогляд" розповідав про те, яким було життя Боббі з Португалії.

Дивіться також відео 5 каналу: ЧАС ПОВТОРИТИ! 1991: усі боялися розвалу СРСР, і що? Ілон Маск зробив нову скандальну заяву  про війну в Україні

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ