Кішка

Кішка завдяки гучному муркотінню побила світовий рекорд – відео

Guinness World Records

"Вона муркотить весь день!"

14-річна кішка з Великобританії встановила рекорд завдяки гучному муркотінню, яке виміряли на рівні 54,59 децибел. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Книги рекордів Гіннеса.

Суддя та інженер-акустик виміряв звуки Белли, яка є улюбленицею Ніколь Спінк.

"Вона муркотить весь день! Якщо поруч є їжа або вона обіймається, вона завжди мурчить. А ще, коли вона дивиться телевізор, вона любить робити це голосніше. Мій покійний чоловік завжди стогнав через те, що звук її муркотіння блокував звук телевізора вечорами", – поділилася жінка.

Минулий рекорд Книги рекордів Гіннеса мав позначку 50 децибел, але цього разу він був перевершений – Белла "намуркотіла" на 54,59 децибел.

Це найгучніший звук серед живих кішок, але загалом найгучніше муркотіння домашньої кішки за весь час зафіксували у 2011 році – тоді теж британський кіт на кличку Смокі досяг позначки 67,8 децибел.

Вже за 5 років цей рекорд побив кіт Мерлін, який – сюрприз! – теж мешкав в Англії. Смокі та Мерлін вже померли, але вони досі співвласники рекорду з найгучнішого муркотіння домашніх котів за всю історію.

Раніше "Дивогляд" розповідав, як кіт із будинку для літніх людей "передбачив" понад 100 смертей.

Дивіться також відео 5 каналу: Соціальне опитування – як росіяни ставляться до брехні путіна? Істерика в прямому ефірі

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ