Моллі

Сліпа собака завдяки дрону возз'єдналася зі своїм господарем – зворушливе відео

Daily Mail

"Чесно кажучи, я не думав, що ми знайдемо її живою"

У Великій Британії чоловік тривалий час шукав свою зниклу сліпу собаку, побоюючись, що вона може загинути. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Mail.

Зникнення 11-річного лабрадора на ім'я Моллі дуже хвилювало його 58-річного господаря Майка Герріджа. Він протягом трьох днів намагався знайти свою тварину, але марно.

Згодом він звернувся до благодійної організації Drone to Home, яка користується дронами для пошуку зниклих тварин. На щастя, 4-лапу знайшли в Тіссінтоні (Дербішир) всього за дві години після дзвінка.

Поки Майк не прибув місце, дрон тримав собаку в полі зору.

"Чесно кажучи, я не думав, що ми знайдемо її живою. Я почав обдивлятися канави та ями, в які вона могла впасти. Вона абсолютно сліпа і малорухлива. Я стояв поруч із оператором дрона, який сказав: "Думаю, я знайшов вашу собаку", тому я подивився на його екран і сказав: "Так, це вона!". Я був такий щасливий, що ми знайшли її, це був дійсно емоційний момент. Це було великим полегшенням для сім'ї", – поділився чоловік.

За словами господаря Моллі, коли вона почула його голос, то почала стрибати, як цуценя.

Раніше "Дивогляд" розповідав, як кішка повернулася до родини за 12 років після зникнення.

Дивіться також відео 5 каналу: НА ЛІНІЇ ВОГНЮ можна почути НАВІТЬ СКРИПКУ! Музикант Мойсей грає на ній в окопах та у шпиталях

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ