Ялинка

Де та за чиї кошти встановлять головну ялинку країни – відповідь Кличка

Shutterstock

"Ялинку розпочнуть встановлювати раніше"

Міський голова Києва Віталій Кличко повідомив, що цього року головну ялинку країни встановлять на Софійській площі, що вже ухвалила Рада оборони столиці. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на його Telegram-канал.

За словами Кличка, Київ не витрачатиме коштів, бо встановлять та прикрасять за кошти меценатів. При цьому будуть дотримуватися режиму обмеження використання електроенергії.

ТОВ "ГЛОБАЛ-ДЕКОР" бере на себе відповідальність за встановлення та обслуговування ялинки, а також надасть ресурсне та фінансове забезпечення. Водночас масові заходи, ярмарки та розваги на Софійській площі не плануються.

Якщо ж районна державна адміністрація Києва плануватиме якісь святкові заходи в районах, тоді тільки з дотриманням правил безпеки, в місцях, де є укриття. Для цього теж не буде використаний бюджет столиці.

"Оскільки цього року відзначаємо Різдво за новоюліанським календарем, ялинку розпочнуть встановлювати раніше, до 6 грудня. І приберуть, відповідно, теж раніше – до 10 січня", – зазначив Кличко.

Раніше ми розповідали, що у Києві та області вжито заходів для безпеки містян.

Дивіться також відео 5 каналу: ЗАМЕЛО! Як долають негоду в столиці та на під'їздах? Віталій Залевський НАЖИВО

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ