Зима

Через погіршення погоди в Україні запрацював цілодобовий штаб – що треба знати водіям

Shutterstock

У разі надзвичайної ситуації можна звернутися на цілодобову гарячу лінію

Через негоду в Україні розпочалася цілодобова робота Штабу з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на дорогах державного значення. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури.

До штабу входять Агентство відновлення, ДСНС, Нацполіція, ДАК Автомобільні дороги України, Держслужба з безпеки на транспорті, Київська обласна держадміністрація, Асоціація міжнародних перевізників України, Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників України. Наразі на мережі державних доріг працюють 368 одиниць техніки та 441 робітник.

Якщо на дорозі виникла надзвичайна ситуація, то українці можуть звернутися на цілодобову гарячу лінію: +38 067 400 60 80.

Водіям рекомендують не виїжджати без гострої потреби на далекі відстані. Якщо ж ви плануєте маршрут, то враховуйте складність погоди. Автомобілістам на великогабаритному транспорті слід використовувати майданчики для відстою, які знаходяться вздовж державних доріг.

Раніше ми розповідали, що у Києві та області вжито заходів для безпеки містян.

Дивіться також відео 5 каналу: ЗАМЕЛО! Як долають негоду в столиці та на під'їздах? Віталій Залевський НАЖИВО

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ