замок Моцарта в Австрії

В Австрії продають замок, в якому Моцарт прожив свої останні роки – фото

Аукціонний дім Sothebys

Палац має 50 кімнат у стилях різних епох

В Австрії на аукціон виставлять історичний замок, в якому жив відомий композитор Вольфганг Амадей Моцарт, передає "Дивогляд" із посиланням на NY Post.

Маєток, який був останнім домом Моцарта, розташований біля підніжжя гірськолижного міста Земмерінг в Австрії. Замок звели ще у 1130 році і за 893 роки його інтер'єр та екстер'єр змінювали не раз.

Палац, площею 15 тис квадратних кілометрів має 50 кімнат у стилях різних епох. Так, у замку є каплиця з в'язницею і кінотеатр. За життя у маєтку зупинялися відомі історичні постаті: Наполеон, Папа Пій VI, принцеса Ізабелла Бурбон-Пармська, а Вольфганг Амадей Моцарт провів у замку останні роки свого життя. Кажуть, що саме там композитор написав один із найцінніших музичних шедеврів у світі – "Реквієм".

Вже 1 грудня замок виставлять на аукціоні Sotheby’s Concierge Auctions. Стартова ціна лоту становить 12 млн євро. Раніше замок виставляли на продаж і оцінили його у $13,127 млн, але він так і не був проданий.

Попередні власники маєтку використовували його, як "атракціон світового класу та центр подій для музичних виступів і лекцій". Сьогодні ж там розташовані замкова крамниця, "клубний салон" і "театр досвіду".

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що на аукціоні продадуть 11 листів Наполеона.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ