Меню

Вражаюча вартість: на аукціоні продадуть меню з "Титаніка" – фото

Henry Aldridge and Son

У ньому згадуються устриці, філе яловичини, пюре з пастернаку та десерти

У Великій Британії 11 листопада проведуть аукціон з продажу меню з ресторану затонулого корабля "Титанік". Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Henry Aldridge and Son.

Це меню знайшли в одязі одного із загиблих пасажирів. На продаж його виставили рідні історика з Канади Лена Стівенсона, який помер 2017 року.

"Лен був дуже відомим істориком у Новій Шотландії, яка має тісні зв'язки з Титаніком", – йдеться у повідомленні.

Донька вченого виявила меню в його старому фотоальбомі. Невідомо, як меню опинилося у чоловіка. Стівенсон був працівником поштового відділення в Новій Шотландії, куди доправляли тіла загиблих під час катастрофи на ​​"Титаніку".

"Враховуючи зв'язок Нової Шотландії з "Титаніком" і те, що на ньому є ознаки пошкодження водою, можна припустити, що меню походить від однієї з жертв", – поділилися в аукціонному домі.

Початкова вартість меню на торгах становить 60 тисяч фунтів стерлінгів (2,6 млн грн). У самому меню перелічені страви, які подавав ресторан першого класу "Титаніка" за кілька днів до того, як корабель затонув.

У ньому згадуються устриці, філе яловичини, пюре з пастернаку, десерти, зокрема абрикосовий пиріг і пудинг.

Наразі відомо тільки про декілька інших меню з лайнера, які датуються 14 квітня. Їх знаходили в одязі людей, яких рятували з лайнера в день трагедії. Інші зразки меню на вечерю 11 квітня в першому класі фахівцям не відомі.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що вчені виявили серед уламків "Титаніка" цікавий артефакт.

Дивіться також відео 5 каналу: БЛЕКАУТИ йому не страшні! Що придумав пенсіонер-винахідник з Дніпропетровщини

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ