Аукціон

На аукціоні продають скульптуру, придбану за $40 у комісійному магазині – яка її вартість (фото)

Shutterstock

Фахівці стверджують, що це унікальний виріб

У США на аукціон зі стартовою ціною $2 тис виставили скульптуру квіток, яку придбали у комісійному магазині лише за $40. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на UPI.

За словами Шенон Менті з Алабами, вона відвідала магазин, де помітила скульптуру квітки магнолії на гілці. Жінка зрозуміла, що перед нею робота митця Френка Флемінга.

Зазначимо, що він народився у 1940 році та помер у 2018 році. Американець відомий своїм фонтаном у 5 Points South і скульптурами в Олдрідж Гарденс.

Американка одразу придбала скульптуру за $39,99, але була впевнена, що цей товар коштує значно дорожче. Згодом вона вирішила пожертвувати її на щорічний гала-аукціон Бірмінгемського зоопарку.

Вартість скульптури починається від $2 тис, а торги мають закінчитися вже у четвер, 5 жовтня.

"Ця унікальна скульптура з насиченою зеленою патиною відображає квітку магнолії в повному розквіті. Флемінг в основному працював з бронзою, матеріалом, який дозволяв йому вловлювати дрібні деталі його об'єктів, а також забезпечував довговічність його скульптур", – йдеться в описі.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у США за $191 тис продали картину, яку до цього придбали за $4.

Дивіться також відео 5 каналу: ІСТОРИЧНА ЗНАХІДКА! На дні Дніпра знайшли ТРЬОХСОТРІЧНИЙ ЯКІР, який використовували запорізькі козаки

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ