Гривні

Українську монету продають за 72 тис грн – чим вона особлива (фото)

Факти

За цією пропозицією стежать понад 59 користувачів мережі

В Україні один з екземплярів монети номіналом 1 грн продають за 72 тис грн. Детальніше про цінність цієї монети розповідає "Дивогляд" із посиланням на Violity.

Продавець зі Львова три дні тому виставив на торги українську монету, номіналом 1 грн. У характеристиках товару власник зазначив, що монета належить до категорії – 1.1ААг, гладкий гурт. У такий спосіб характеризують монети, які карбувалися у 1992 році і були пробним варіантом.

Особливість монети

Перші монети, номіналом 1 грн, які виготовлялися у 1992 році, не мали напису або якогось іншого малюнку на гурті. Це обумовлено тим, що того часу монети карбували в процесі налаштування спеціального обладнання, але можливості залишити позначки на гурті на той момент не було.

Нумізмати називають монети такої категорії дуже цінними. У мережі такий товар оцінюють у 10-20 тис грн та більше. Продавець зі Львова оцінив цю рідкісну монету у 72 тис грн. За цією пропозицією стежать понад 59 користувачів мережі.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що монету номіналом 5 коп продають за 19 тис грн.

Дивіться також відео 5 каналу:  ЗА чи ПРОТИ!? ВИБОРИ - 2024! Більшість українців проти виборів в Україні під час війни!

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ