стародавні монети

У Туреччині пара знайшла стародавні монети з фігурою Ісуса Христа – фото

arkeonews

Знахідка датується 9 ст н.е.

У Туреччині пара виявили стародавню монету з фігурою Ісуса Христа, якій понад 2 тис років, передає "Дивогляд" із посиланням на Arkeonews.

Чоловік на ім'я Ісмаїл Йилдирим під час прогулянки берегом озера виявив монети. На одній з них викарбовані фігура Ісуса Христа та рел'єфні написи.

Чоловік передав знахідки до Археологічного музею Ізніка. Науковці провели експертизу і встановили, що одна з монет походить з елліністичного періоду, а інша, на якій зображено Ісуса Христа, датується 9 ст н.е.

Знахідку виявили на заході Туреччини, в районі Ізнік, який у 316 році до н.е. заснував Антігон, полководець Александра Македонського. За давніх часів місто відіграло важливу роль у становленні та розвитку мусульманської і християнської цивілізацій. Ще й досі там зберігаються стародавні пам'ятки епох віфінської, римської, сельджуцької та османської цивілізацій.

стародавні монети
стародавні монети
Фото: arkeonews

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що археологи виявили 20-метровий корабель вікінгів у кургані, який завжди вважали порожнім.

Дивіться також відео 5 каналу: Термінові дебати в ПАРЄ з викрадення московією українських дітей – Євгенія Кравчук докладно

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ