колекційна монета, присвяченаа енергетикам

Нацбанк представив нову колекційну монету, присвячену енергетикам – фото

НБУ

Монета вийде у продаж вже 4 жовтня

Національний банк України показав колекційну монету, присвячену українським енергетикам, передає "Дивогляд" із посиланням на Facebook НБУ.

Колекційна срібна монета, номіналом 5 грн, вийде у продаж вже 4 жовтня 2023 року. Над дизайном монети працював український ілюстратор Сергій Майдуков разом із Банком Латвії, де зазначили, що "ця монета є кроком до нової ери для українських монет, вона інакша, ніж попередні".

На аверсі монети зображена квітка, яка є символом вогню. На реверсі розташувався стилізований державний герб. У компанії ДТЕК відмітили, що мінімалістичний дизайн колекційної монети поєднує красу природи України та технологічність енергетичної інфраструктури.

"Я пишаюся співпрацею з Нацбанком і підтримую їхню амбітну місію в оновленні медіуму монети загалом, у бажанні відходити від конʼюнктури, в просвіті людей шляхом формування нових смаків", – пише Сергій Майдуков.

 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що Нацбанк випустив пам'ятні монети до Дня воєнної розвідки.

Дивіться також відео 5 каналу: Львівські кардіохірурги провели унікальну операцію на серці

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ