Гроші

Рівень офіційного безробіття в Україні впав до мінімуму

5 канал

Останнім часом роботодавці все більше потребують певних працівників

В Україні кількість офіційно зареєстрованих безробітних знизилася до рекордного мінімуму – 108,7 тисяч осіб. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Національний банк.

У серпні цього року кількість офіційно зареєстрованих безробітних становила 108,7 тисячі осіб (з них 78,8 тис – жінки, 25 тис – молодь до 35 років). Минулого року аналогічний показник становив 278,6 тисячі осіб.

Відомо, що в останній довоєнний місяць у нашій країні офіційно зареєстрували 315,4 тисячі безробітних. Після початку повномасштабного вторгнення найвищий показник офіційного безробіття становив у червні минулого року – 316,4 тисячі осіб.

Останнім часом зафіксовано зростання потреб роботодавців у працівниках на заміщення вакантних посад. Так, цього серпня потреба становила 57,4 тисячі осіб, а минулого серпня – 30,8 тисячі.

Раніше економісти порахували збитки через дефіцит робочої сили в Україні.

Дивіться також відео 5 каналу: Врятовані книги з-під Бахмуту! З вивезених примірників створила соціальну бібліотеку в Черкасах!

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ