Національний банк України

НБУ вводить в обіг пам'ятну монету, присвячену Чорнобилю – де її придбати (фото)

НБУ

На аверсі монети розмістили символічне колесо життя, що знаменує відродження природи

Національний банк України продовжує випускати пам'ятні монети, присвячені дикій природі на території Чорнобильського заповідника. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на пресслужбу НБУ.

У 37-му річницю Чорнобильської катастрофи, НБУ вводить в обіг пам'ятну монету "Чорнобиль. Відродження. Рись євразійська". На аверсі монети розмістили символічне колесо життя, що знаменує відродження природи.

"Стилізований міжнародний знак "Радіаційна загроза", оповитий листям, навколо якого тварини, популяції яких розвиваються у 30-кілометровій зоні відчуження, зокрема лелеки чорного, коня Пржевальського, рисі, зубра, лося та бурого ведмедя", – йдеться у повідомленні.

Монета
Монета
Фото: Національний банк України

На реверсі на тлі пейзажу зобразили рись, над якою ліворуч на дзеркальному тлі напис: РИСЬ/ЄВРАЗІЙСЬКА/; угорі – рись та рисенята.

Тираж пам'ятної монети становить 40 тисяч штук, а номінал – 5 грн. Придбати її можна буде з 01.05.2023 в інтернет-магазині нумізматичної продукції НБУ та в банках-дистриб’юторах.

Раніше ми розповідали, що у Британії випустять нові монети із зображенням короля Чарльза III.

Дивіться також відео 5 каналу: ГРОМАДЯНСТВО УКРАЇНИ – НОВІ ПРАВИЛА! / Юристка Оксана Заболотна докладно

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ