Берег

На берег Шотландії викинуло дивне створіння – фото

Frank Mckenna / Unsplash

Один з рибалок відверто зізнався, що ніколи не бачив нічого подібного

У селі Шотландії батько та син знайшли на березі дивне помаранчеве створіння. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Lad Bible.

Невеличке рибальське село Кейсс цінують за піщані пляжі та краєвиди, але цього разу там сталося щось неочікуване. Грег Дженкінсон та його син Тайлер проводили час на узбережжі, де хлопчик помітив помаранчеве створіння. Спершу їм здалося, що це щупальця восьминога.

"Підійшовши ближче, ми ясно побачили, що це риба, але гадки не мали, яка саме. Воно мало якийсь жирний вигляд, і це було тоді, коли ми торкалися його палицею. Я був заінтригований, тому що такого ніколи не побачиш у Сток-он-Тренті", – розповів Грег.

Чоловік сфотографував тварину та опублікував знімок у соцмережі, де у користувачів розділилися думки. Наприклад, один з рибалок відверто зізнався, що ніколи не бачив нічого подібного. Втім, певні версії все ж таки є.

Дивне створіння, знайдене у Шотландії
Дивне створіння, знайдене у Шотландії
Фото: Gregg Jenkinson / Pen News

"На мою думку, це рештки якогось маленького китоподібного, що розклалися. Я бачу складений спинний плавець і верхню частину черепа, що виступає з голови спереду. Щодо видів, то на підставі цього складно сказати", – сказав менеджер Британської програми дослідження викинутих на берег китоподібних (CSIP) Роб Девіль.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у США помітили таємничу велику тварину.

Дивіться також відео 5 каналу: ЦЕ БУВ ПЕРШИЙ БІЙ. Десята річниця Євромайдану!

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ