Лінза камери

У США помітили таємничу велику тварину – відео

Pixabay

Фахівці припустили, що це за створіння

В Аризоні (США) офіційні особи з охорони дикої природи намагаються ідентифікувати таємничу велику кішку, що з'явилася на території гірського заповідника Фенікс. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на UPI.

У мережі опублікували відео з дивною істотою, яка нагадує велику кішку. За словами речника Департаменту дичини та риби Арізони Тома Кеддена, офіційні особи бачили відео, але ще не змогли ідентифікувати тварину.

"Це не один з наших місцевих видів великих котів, гірський лев, рись, оцелот або ягуар. Він досить великий для домашнього кота", – розповів він.

Є припущення, що це екзотична кішка, яка втекла від приватного власника. Цю версію підтримав помічник директора відділу дичини та риби в Арізоні Джим ДеВос.

"Я припускаю, що це, ймовірно, те, що було куплено на аукціоні дикої природи. Може бути з Африки чи Південної Америки. Я нічого не знаю, але це не домашня кішка", – додав він.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у Чорнобилі помітили рідкісну тварину, яка не з'являлася з XX століття.

Дивіться також відео 5 каналу: СОБАКИ-САПЕРИ! Як допомагають у гуманітарному розмінуванні!

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ