Офіціантка

Через українських котів: у Польщі кафе заборонило вхід певним відвідувачам

Shutterstock

Цих тварин травмували вибухи, шум і довга дорога

У Польщі власники кафе від листопада не прийматимуть дітей віком до 10 років, бо у закладі мешкають коти з України, які схильні до стресу. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на видання wprost.pl.

Власники котячого кафе "Kotłownia" у місті Жешув аргументують це рішення своїми котячими мешканцями, які є підопічними фонду "Felineus". 4-лапі прибули до міста із зони бойових дій в Україні.

Усіх котів травмували вибухи, шум і довга дорога. Через ці фактори вони схильні до стресу та потребують спокійної атмосфери.

Переважно кошенята з України мають важке минуле. На жаль, останнім часом деякі діти у кафе поводилися щодо тварин неналежно та шкідливо.

Зокрема, малеча кидала в 4-лапих іграшки та бігала по залу, попри застереження та прохання до батьків контролювати своїх дітей. За словами представників закладу, це важке рішення, обумовлене піклуванням про здоров'я, комфорт і благополуччя гостей. Працівники не хочуть ризикувати котенятами, для яких зустріч з дитиною може бути небезпечною.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що військовий, не стримуючи сліз, поділився історією кішки зі сходу України, яку покинули господарі.

Дивіться також відео 5 каналу: ФАРІОН "наїхала" на бійців "Азову" через мову

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ