Генрі Кавілл і Гай Річі на зйомках фільму "Міністерство неджентльменської війни"

Новий фільм Гая Річі "Міністерство неджентльменської війни": з'явився перший трейлер

@MinistryWarfare / X

У стрічці зіграв Генрі Кавілл

Кінокомпанія Lionsgate поділилася першим трейлером нового фільму від режисера Гая Річі – це шпигунський комедійний бойовик "Міністерство неджентльменської війни" (The Ministry of Ungentlemanly Warfare). Про це повідомляє "Дивогляд".

Стрічка заснована на книзі Деміена Льюїса 2015 року та натхнена реальними подіями. Глядачам покажуть історією однієї з британських спецслужб часів Другої світової за назвою "Управління спеціальних операцій", яка проводила різні операції та диверсії на окупованих європейських територіях, а також в інших регіонах.

Головні ролі у "Міністерство неджентльменської війни" виконали актори Генрі Кавілл, Ейса Гонсалес, Алан Рітчсон, Алекс Петтіфер, Генрі Голдінг, Гіро Файнс-Тіффін, Тіль Швайґерт інші. Режисером фільму став Гай Річі, який створив картини "Карти, гроші, два стволи", "Великий куш", "Шерлок Голмс", "Гнів людський" та інші.

"Міністерство неджентльменської війни" вийде у кінотеатрах вже 19 квітня цього року.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що мультфільм "Нікчемний я 4" отримав перший офіційний трейлер.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ