Марго Роббі

Акторка Марго Роббі несподівано бере паузу в кар'єрі – як вона це пояснила

margotrobbieofficial / Instagram

"Я думаю, що зараз всім вже набридло бачити мене"

Популярна акторка Марго Роббі оголосила про взяття паузи в акторській кар'єрі. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Deadline.

"Я думаю, що зараз всім вже набридло бачити мене. Мабуть, мені варто на деякий час зникнути з екранів. Чесно кажучи, якби я знялася в ще одному фільмі, люди б сказали: "Знову вона? Ми просто провели з нею все літо. Досить", – поділилася вона.

Ця думка виникла у зірки Голлівуду після тривалих місяців просування фільму "Барбі" та його показу у кінотеатрах. За словами Роббі, ця картина збільшила її популярність серед фанатів кіно, в яких вона не хоче викликати негативні емоції.

Водночас акторка не покидає кінематограф повністю і назавжди – вона хоче спробувати свої сили у ролі режисера та попрацювати у продюсерській компанії, заснованій 10 років тому нею і її чоловіком.

"Останні сім років я відчуваю, що хочу стати режисером. Та я завжди вважала це привілеєм, а не правом. Я поступово працювала над відчуттям, що заслуговую на це право бути режисером та відчуваю, що нарешті зараз наближаюся до цього відчуття", – додала вона.

Раніше "Дивогляд" повідомляв, що Марго Роббі відповіла, чи планується продовження "Барбі".

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ