Жінку похилого віку обіймають

Пенсіонерка померла після отримання величезного рахунку за комунальні послуги – він виявився помилковим

Shutterstock

Банк автоматично стягнув усі кошти з рахунку жінки, коли отримав дивний рахунок

В Італії 88-річній жінці помилково надіслали "космічний" рахунок за комунальні послуги, який її настільки шокував, що згодом вона була госпіталізована та померла у лікарні. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Corriere.

Трагедія трапилась на Святвечір, 24 грудня, коли 88-річна Катерина Джовінаццо з Кампороссо померла в лікарні Сан-Ремо, де перебувала кілька днів. У заяві родичів йдеться, її госпіталізація сталася після отримання несподівано величезного рахунку за воду в розмірі 15 339 євро. Згодом виявилося, що великі цифри були результатом помилкового розрахунку.

Члени родини стверджують, що пенсіонерка відчула погіршення самопочуття лише кілька хвилин після того, як її невістка ознайомила її з деталями рахунку за серпень-жовтень. Цей рахунок отримали в банку 14 листопада та автоматично стягнули з рахунку літньої жінки всі гроші, але згодом стало відомо, що 88-річна мала сплатити лише 55 євро за воду.

Компанія з водопостачання визнала помилку і негайно повернула переплату, підкресливши, що рахунок був складений на основі невірного зчитування фотографій. Реальне споживання Катерини Джовінаццо становило 55 євро, і сума, яка вже була сплачена, була повернута.

Діти жінки висловили своє обурення трагедією і вимагають покарати тих, хто нарахував такі цифри за водопостачання. Мер міста, де сталася трагедія, стверджує, що міська рада не пов'язана з компанією, яка постачає воду, але додав, що подібні ситуації не повинні траплятися у майбутньому.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у Польщі підлітку загрожує покарання через його спробу "стати мільйонером".

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ