Побачення

550 тисяч грн за побачення: мешканку Тернополя обдурив залицяльник з "ООН"

Shutterstock

Вона передала йому всі свої заощадження

Мешканка Тернополя перерахувала 550 тисяч грн, щоб побачитися з незнайомим чоловіком, але згодом той "несподівано" зник. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на місцеву поліцію.

У вересні у соцмережі Facebook жінка познайомилась з "військовим медиком з Великої Британії, який служить в Сирії". Вже за кілька місяців чоловік зізнався їй у коханні та сказав, що хоче до неї, але не може приїхати.

За словами залицяльника, він працював на ООН, а тому запропонував жінці повідомити організацію про те, що вона хворіє і їй потрібен догляд.

"Тернополянка так й зробила і через 4 дні отримала ствердну відповідь. Але для того, аби "коханого" відпустили, потрібно оплатити кілька рахунків. Ціна питання була – 550 тисяч грн. Військовий медик запропонував взяти кредит, але жінка запевнила, що має сімейні заощадження", – повідомила поліція.

Українка переказала гроші транзакціями. Коли про "кохання" дізнався її син, то почав переконувати матір звернутися до правоохоронних органів. Під час перевірки сторінки "працівника ООН" поліція встановила, що особа вигадана, а мешканка Тернополя передала шахраю всі свої заощадження.

Раніше "Дивогляд" розповідав схожу історію про мешканця Тернопільської області, у якого виманила 54 тисячі грн жінка з сайту знайомств.

Дивіться також відео 5 каналу: ПОЛЬСЬКІ ВОЛОНТЕРИ допомагають БЕЗПЕРЕСТАНКУ! Як саме та чому це роблять?

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ