Парта

У москві вчитель написав на дошці "Слава Україні" та намалював свастику – як його покарали (фото)

Shutterstock

Також педагог побажав "смерті російським дурням"

У одній зі шкіл москви вчитель інформатики написав на дошці "Слава Україні" та намалював свастику, за що був покараний. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на російські ЗМІ.

Це сталося 27 листопада у московській елітній школі №1619. За словами учнів 9-го класу, 41-річний вчитель Сергій Авер'янов під час уроку написав на дошці "Слава Україні" та побажання "смерті російським дурням", а також доповнив це свастикою.

Про це повідомили керівництву навчального закладу, яке усунуло вчителя інформатики та повідомило про випадок поліцію. Згодом правоохоронці забрали Авер'янова у відділення прямо з уроків. Зі школярами планують провести розмову про загрозу "екстремізму" та його прояви.

Місцеві ЗМІ пишуть, що тепер на педагога та школу очікують перевірки. Також вчора, 28 листопада, у москві суд визнав Сергія винним у "дискредитації збройних сил росії". Тепер він має заплатити штраф у розмірі 40 тисяч рублів.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що на росії путін помилував людожера-сатаніста за участь у війні в Україні.

Дивіться також відео 5 каналу: Фільм "ФЕЛІКС" про аеророзвідника! Мріяв знімати кіно, але поклав життя за майбутню перемогу!

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ