Девід Гейл

Помер зірка серіалу "Беверлі-Гіллс 90210" Девід Гейл

відкриті джерела

Родичі та друзі не розкривають причин смерті знаменитості

Відомий американський актор і зірка серіалу "Беверлі-Гіллс 90210" Девід Гейл пішов з життя. Детальніше про це розповідає "Дивогляд" із посиланням на The New York Times. 

Родичі та друзі не розкривають причин смерті 58-річної знаменитості, а також ніяк не коментують, яким був стан його здоров'я в останні дні життя.

Колеги актора висловили свої співчуття рідним Гейла та згадали, яким він був за життя:

"Девід був доброю людиною, з тих, з ким я хотів би частіше спілкуватися. Він був повний життя та неймовірних історій. Я вдячний долі, що знав його. Я такий засмучений цією втратою, втратою для всього світу. Він був подарунком для всіх нас", – сказав колега Гейла за знімальним майданчиком "Беверлі-Гіллс 90210". 

"Ми так любили Девіда. Він був одним із найкращих хлопців. Надсилаю любов йому та його родині. Моє серце розбите. Він був найвірнішим другом, який підтримував мене. Я вже сумую", – написала акторка Шері Левінскі. 

Болісну втрату прокоментувала й сестра померлого актора Кеті: 

"У моєму житті не було жодного дня, коли б ти не був зі мною поруч. Ти був завжди моїм партнером, завжди моїм найкращим другом, готовим зіткнутися з будь-чим і з будь-ким разом зі мною. Я буду міцно тримати тебе кожен день у своєму серці. Ти чудова, любляча, дивовижна людина, за якою я сумуватиму щосекунди назавжди", – написала жінка.

Девід Гейл здобув популярність завдяки зйомкам у серіалі "Беверлі-Гіллз 90210", де він зіграв роль нареченого головної героїні Бренди Волш. Він також запам'ятався своєю грою у таких стрічках, як "Швидка допомога", "Робін Гуд", "Саванна", "Порт Чарльз" тощо.

Девід Гейл
Девід Гейл
Фото: відкриті джерела

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що помер актор серіалу "Клан Сопрано".

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ