Гроші

У Польщі чоловік знайшов чужий гаманець з грошима і може потрапити у в'язницю на три роки

Shutterstock

У гаманці було близько 3 тис злотих (майже 27 тис грн)

У Польщі чоловік знайшов чужий гаманець з грошима і тепер може потрапити за ґрати. Подробиці цієї історії розповідає "Дивогляд" із посиланням на Тvn24.pl.

84-річний чоловік написав заяву у поліцію про втрату гаманця, в якому зберігалося близько 3 тис злотих (майже 27 тис грн). У свою чергу правоохоронці переглянули записи з камер відеоспостереження, що встановлені неподалік того місця, де була загублена річ. За результатами відеозаписів будо встановлено особу чоловіка, який привласнив собі гаманець з грошима.

32-річний "щасливчик", який раптово знайшов гаманець, не збирався повертати ані його, ані гроші, що були в ньому. Тим паче, чоловік навіть не думав звертатися зі знахідкою у поліцію.

Правоохоронці провели допит, в ході якого чоловік зізнався у привласненні чужого майна. Тепер йому загрожує до трьох років позбавлення волі.

За законами Польщі, у випадку знайдення чужу річ необхідно повернути законному власнику, а якщо його особа невідома – передати знахідку до спеціальної служби або повідомити правоохоронців. Це стосується не лише громадян Польщі, але й українців, які тимчасово перебувають у країні ЄС.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, як змінилося ставлення поляків до українців за півтора роки війни.

Дивіться також відео 5 каналу: Запаси РАКЕТ в мОСКОВІЇ. ПІДРИВ "Кримського титану". Ядерний удар – Дмитро Снєгирьов докладно

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ